Paslaugos

Paslaugos

TEIKIAMA PASLAUGAS PAGAL JŪSŲ POREIKIUS:

  • Konsultacija dėl baldų (Nuotoliniu) – vadybininkai padės atsakyti į klausimus dėl baldo dizaino, ergonomikos ir išplanavimo, išanalizuoti Jūsų turimus brėžinius bei pateikti informacijos apie plokštes, apšvietimą, kitą aktualią informaciją.
  • Konsultacija dėl baldų (Namuose) – atvykęs vadybininkas į namus, galės išsimatuoti namų patalpas, pateikti ir pritaikyti prie namų interjero plokščių spalvas bei tekstūras, parinkti ergonomiškiausią baldo dizainą ir dydį esamoms patalpoms
  • Korpusinių baldų projektavimas – teikiame nestandartinių baldų projektavimo paslaugą. Norint Jums įsitikinti ir pasiplanuoti esančioje namų erdvėje norimus baldus, galime padėti sukurti realius baldų vaizdus, taip sutaupant Jūsų laiko ir sumažinant netikėtumo faktorių bei pateisinant lūkesčius prieš gaunant baldus į namus.
  • Interjero vizualizacijos – planuojate atlikti esamų patalpų renovaciją ar naujų patalpų įsirengimą. Prieš pradedant statybos darbus patariame, atlikti interjero projektą, kurio metu bus galima įsivertinti baldų išplanavimą, ergonomišką prieigą prie rozečių, elektros ir santechnikos prietaisų.
  • Baldų montavimas (Gamybos paslaugos) – norint, kad pagaminti baldai atliktu tinkamai savo funkcija, reikalinga profesionalių specialistų darbas. Montuotojų komandą, gali atlikti įvairių nestandartinių ir standartinių baldų surinkimo ir išrinkimo darbus.
  • Baldų gamyba (Gamybos paslaugos) – atliekame lukštų klijavimo, dažymo, presavimo, frezavimo, pjovimo darbus pagal Jūsų pateiktus brėžinius.

 

Užklausas dėl norimų paslaugų galite siųsti el. paštu: vadyba@pirkliobaldai.com

Atsakome į Jūsų pateiktus klausimus per 24 valandas (Gali trūkti 48-72 valandų, jeigu projektas sudėtingesnis).